VEILINGVOORWAARDEN

1.      Kopers zijn geen provisie verschuldigd.

2.      De veiling geschiedt tot een biedprijs van 5 euro met 25 cent verhoging,

van 5 tot 10 euro met 50 cent verhoging en boven 10 euro met 1 euro verhoging.

3.      Schriftelijke bieders dienen een biedbriefje op te sturen met daarin per kavel waarop geboden wordt het kavelnummer en een maximumbod.

Opsturen per post naar: mw. C. van Leeuwen, Faunalaan 6, 9301 KG  Roden

of via e-mail:  veiling@fvrl.nl

4.      Schriftelijke bieders kunnen een maximumbod opgeven, bijvoorbeeld "kavel 2: € 15". Wordt er geboden en is het hoogste bod 11 euro dan krijgt de schriftelijke bieder het kavel toegewezen voor 12 euro.

5.      Als het hoogste bod het maximumbod is van meerdere schriftelijke bieders, dan wordt het kavel bij loting toegewezen.

6.      Biedingen onder de inzetprijs worden niet in behandeling genomen.

7.      De omschrijving van de kavels is naar beste weten, maar geheel vrijblijvend.

8.      Reclames op zegels op de veilingavond na afloop of bij aflevering.

9.      De kavels zijn voorafgaand aan de veilingavond te bezichtigen of na telefonische afspraak, bel daarvoor 0621 591 868.

Kijk echter eerst op onze website  www.fvrl.nl  waar u de kavels prachtig kunt zien.

Verklaring van de kwaliteit bij de kavelomschrijving:

XX=postfris, X=ongebruikt, (X)=ongebruikt zonder gom, 0=gestempeld